• Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Wiosenne przebudzenie”

11.04.2022

Konkurs zakończył się 1 kwietnia, wpłynęło łącznie 14 prac. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były na wysokim poziomie artystycznym, z ciekawymi rozwiązaniami tematycznymi, kompozycyjnymi i kolorystycznymi.

Prace Komisja  oceniała w następujących kategoriach wiekowych: Grupa „0” oraz klasy I-III.

Komisja przyznała następujące miejsca:

w kategorii Grupa „0”

I miejsce:  Jezierska Martyna

II miejsce: Zając Magdalena

III miejsce: Hendel Paulina

w kategorii klas I – III:

I miejsce: Nehring Amelia oraz Grabiński  Tymon

II miejsce: Plechowska Antonina

III miejsce: Król Oliwier oraz Radecki Ignacy

GRATULUJEMY!

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców.

Skład komisji konkursowej: po jednym przedstawicielu rodziców z każdej klasy.

Organizatorzy: nauczyciele

Wystawa pokonkursowa oraz wręczenie nagród odbędzie się  podczas obchodów Dni Ziemi 21 kwietnia 2022 r.

• WIZYTA POLICJANTA

WIZYTA POLICJANTA

1 kwietnia z wizytą do oddziału przedszkolnego oraz do klas 1 - 3 zawitali policjanci z posterunku w Pszczółkach. Panowie przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczniowie otrzymali również wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej, a także sposobów reagowania w sytuacji spotkania bezpańskiego, agresywnego psa. Dzieci  dzieliły  się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać w trudnych sytuacjach.